SVARBU!  NUO 2021.09.13 aptarnauti galime tik SU GALIMYBIŲ PASU
Salonas dirba įprastu grafiku.
  Tel: +37061270035;    info@elitedecor.lt ; FaceBook.com

 

 << Atgal į fasado dekoravimo kategoriją


Dekoratyviniai fasado elementai "MatBud" išsiskiria unikalia estetika, o jų  patvarumą garantuoja speciali gamybos technologiją - Kieto polistirolo pagrindas dengiamas klijų sluoksniu, po to sustiprinamas stiklo pluošto tinkleliu ir specialiais klijais formouojamas paviršius. Ši technologija užtikrina fasado profilių atsparumą permainingiems orams ir  jų ilgametį tarnavimo laiką. Dekoratyviniai fasado profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tai leidžia išvengti rizikos dėl fasado elementų  atitrūkimo nuo pastato, susijusios pvz. su didele temperatūrų kaita.



Dekoro elementų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės, vakarų Europos gamintojų medžiagos: Italų gamybos „Kerakoll“ fasado klijai, patvarus armavimo tinklelis (min. 145g/m2), didelio tankio polistirolas EPS150 ir giluminis gruntas skirtas išorės apdailos darbams. Visos detalės yra armuojamos.

Labai svarbus aspektas - tai kad armavimo tinklelis neturi tiesioginio sąlyčio su polistirolu - tai garantuoja kad armavimas kartu su tinku tvirtai laikosi ant polistirolo pagrindo. Gamintojas suteikia 2 metų garantija savo produkcijai. 



„Dr Thomas“ fasadų dekoracijos profiliai standartiškai gaminami nuožulnūs abiejuose pusėse- išimamas tinkas jungimams, tai palengvina fasado lipdinių sujungimo vietų maskavimą. Stambesni fasado elementai padengti armavimo tinkleliu, tai suteikia puikų sukibimą su tinkuotomis pastato sienomis.

Visi standartiniai profiliai yra gruntuoti ir pilnai parengti montavimui ant pastato fasado.
Fasadų dekoracijas pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.


Techninė specifikacija:
Dekoratyviniai elementai pagaminti styrofoam eps 150
 Higienos sertifikatas: HK/B0067/01/2006
  Styrofoam pagengtas klijais:
 Techniniai bandymai: AT-15-3974/2008
  Su stiklo plaušto tinkleliu/ min.145g/m2:
 Techniniai bandymai: AT-15-3833/2005
  Su klijų padengimu: 
 Techniniai bandymai: AT-15-3974/2008
  papildomai užgruntuotas:
 Techniniai bandymai: AT-15-3062/2007
 

 

<< Atgal į fasado dekoravimo kategoriją

Fasado dekoravimo elementų ir profilių katalogas >>