SVARBU!  NUO 2021.09.13 aptarnauti galime tik SU GALIMYBIŲ PASU
Salonas dirba įprastu grafiku.
  Tel: +37061270035;    info@elitedecor.lt ; FaceBook.com

 

Langų ir durų apvadai        

Įmonė UAB "KUBĖ" - dekoratyvinių  fasado apdailos detalių "MatBud" pardavimų atstovas Lietuvoje. Unikali ir patikima gamybos technologija išskiria šį gamintoją iš aibės galimų variantų. "MatBud" dekoratyviniai fasado elementai (lipdiniai) atitinka šiuolakinius technologinius reikalavimus išlaikant praeitų amžių architektūrinius stilius.

Vis daugiau žmonių susidomi dekoratyvinių architektūros elementų panaudojimu šiuolaikunėje statyboje. Patenkindami mūsų klientų lūkesčius, pateikiame platų dekoratyvinių fasado elementų asortimentą: virš 200  kataloginių standaryinių profilių pavyzdžių, atspindinčių įvairių epochų stilius. 

Namų eksterjeras – tai Jūsų vizitinė kortelė. Fasadas turi buti dekoruojamas pasitarus su specialistais – dizaineriais ir architektais, arba su mūsų konsultantais. Fasadų dekoravimo idėjų galite rasti pas mus tinklapyje atliktų darbų galerijoje arba Facebook puslapyje. Fasado dekoro elementų katalogą ir kainas galite tarp kitų katalogu PDF formatu.

Klientas gali pasirinkti jam tinkamus dekoratyvinius fasado elementus iš pateiktų standartinių pavyzdžių (langų bei durų apvadai, palanginiai profiliai, karnizai, piliastrai, konsolės, kolonų elementai, dekoratyvinės plokštės...), arba užsakyti dekoratyvinį profilį, detalę pagal savo individualų projektą. 


MatBud dekoratyvinės detalės  gamybos procesas trunka apie 3 savaites. Vertinant sezoninį užsakymų kiekio svyravimą, užsakymai ne sezono metu įvykdomi per 4-5 savaites, o nuo rugpjūčio  gamybos terminas gali padidėti net iki 2 mėnesių. Jei planuojate pagražinti savo namą rekomenduojama pasirūpinti iš anksto. Dalies profilių nedideli kiekiai (50-200m) yra palaikomi gamybos sandėlyje.


Per virš 20 veiklos metų MatBud užsitikrino tiek individualių klientų, architektų, tiek rangovų pasitikėjimą ir gerą vardą. Pagrindinis dėmesys kreipiamas į aukščiausią produktų kokybę ir užsakymų įvykdymą laiku. MatBud užtikrintą ir stabilią vietą rinkoje pasiekėme aukštos kvalifikacijos darbuotojų dėka, o prieš daugelį metų įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001:2000 ir detali kontrolė užtikrina, kad Jums pateiktas produktas bus aukščiausios kokybės.Mūsų gaminiai turi visus būtinus atitikmens dokumentus ir sertifikatus. Mūsų parduodami dekoratyviniai fasado elementai pasižymi tvirtumu ir lengvumu. Paprastai montuojami ant skirtingų tipų fasadų nepriklausomai nuo pastato apšiltinimo sprendimų.

Dekoratyviniai fasado elementai - puikus būdas paryškinti savo namo individualumą.


Dekoratyvinės fasado elementai individualiam namui. Klasikiniai fasadai, klasikinio fasado formavimas, dekoras fasadams, dekoro elementai fasadui. Gaminius pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.

 

Langų ir durų apvadai        

Fasado dekorų katalogas PDF formatu >>